Re: nincs cím
Miguel Előzmény: #618308Minden tiszteletem a Tiéd! :)
De anno 2006-ban mondtam, hogy a Brókernet tulajdonosok előbb-utóbb( ha már nem dől a lé) összeugranak.
Tavaly ez megtörtént---eltelt közben 6 év, igaz, de bejött a jóslat.
Mivel ezek hiénák, szerintem nem kell ennyit várni!
Borítani fog valaki, elhiheted!!Sokan vannak, agyilag nem mindegyik képes felfogni mi is történik!! Ha nem jön a zsé, akkor hogy mentse magát teríteni fog valaki!!!!
Már szerintem a következő névérték emelés/csökkentésnél látni fogják, kevesebb a pénz, nem forog már úgy a kerék mint régen...
A Böjthe pénz pedig benne van, és az hiányzik valakinek, valakiknek---de nagyon!!( eddig nem tudták kiszedni és ez az apportos sem adja nekik ki, nem vesz külső senki ebből!!!!)
Türelem, emberek!! Lesz olyan köztük akinek nem kell a tárgyalásra menni, mert viszik rá vezetőszíjon!!
Persze ha a másik verzsön jön be( kivezetés) akkor hiába várunk a terítésre, max valakiket bevarrnak pár évre....