Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618352Látod, hogy jól döntöttél. Legalábbis most nézve.
Túl kell lenni rajta, másrészt bármikor vissza lehet venni, ha úgy alakul.
Pl., ha vettél volna reggel otp-t, mikor mondtam, már lett volna 50 Ft haszon azon is. (most már nem ajánlanám, de reggel várható volt, hogy meghúzzák Matolcsyra). Azt hitted, viccelek.:-))
Mozgatni kell a pénzt...
32, majd alatta a 30 Ft támasz lehet, amíg be nem jönnek az apportos részvények, ez pár hónap újabb semmittevés...