Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mr_insider Előzmény: #618357

Igazad van abszolút, de lehet, hogy csak megnézik a piac első reakcióját vagy vmi ilyesmi...abban nem kételkedem, h az ország egyik legnagyobb brókercége, ha akarná ne tudná az árfolyamot megfogni....több ezer ügyfél stb stb...