Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #618354de ezt az esést nem kellett volna hagyni... ha a bizalom megszerzése a cél, akkor alá kellett volna állni, de ők ráerősítettek.. gondolom Böjthe-pakk egy kis szelete biztos repült, amit 25-ért jegyzett, most szórhatta 38-tól le 32-ig, aztán majd jegyez 30-ért, ha kell még neki...
simán meg kellett volna fogniuk 35-36-on, az is 10% körüli mínusz, az pont belefért volna a múlt alapján, mint pánikreakció.