Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618348

akkor nem így kellett volna csinálni.. ha már beapportálja, akkor reggel úgy kellett volna indítani, hogy kitépik 45-re, és megtartják felső limiten... erre most már a 33-at is lezúzták... sajnos ennek tényleg vége, megy le 6 ft-ra.