Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #618352nem hiszem, hogy ők húzzák le...miért húznák le? még nincs is a "kezükben" az a sok részvény, szóval szerintem amíg nem írják jóvá a számlán el se lehet adni...de lehet, hogy ebben nagyot tévedek...ha a pozitív szemléletet vesszük, akkor úgy kéne csinálniuk, hogy szépen emelkedjen folyamatosan és ne vagdalózva +20% +20% +20% os napok. mert az nem a stabilitás jelképe:D persze senki sem bánná, ha ez lenne, mert mihamarább a pénzéhez(vagy közelébe) juthatna. de ha itt nagy váltás van, akkor a bizalmat is helyre kell állítani....nem egyszerű ezt kisakkozni...