Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #618334Ja, de nézzük csak meg. ehep: kvára senki se tudja mi értelme van a tőzsdén levésnek, se forgalom se semmi....ha már én mint Pintér Zoltán kitalálom vhogy, hogy tőzsdére viszem a tulajdonom( mint ahogy a normális európai hozzáállás diktálja) akkor vagy ugye, ahogy írtad a Wamslert viszem a tőzsdére és, max abba apportálom bele majd később ezeket a cégeimet vagy kinézek egy már eleve tőzsdén lévő céget, ami így vagy úgy, de ismert, OLCSÓ, könnyű felvásárolni, mert nagy a közkéz és azért lehet benne forgalmat generálni. namost mire a Wamsler a tőzsdén olyan cég lenne, ami forgalom képes, ismerik az emberek a nevét stb stb az sok idő... ezért kézenfekvő a második eset. azt én nem feltételezném,h a Bcash "gyakorolta" a régi apportokkal a dolgok menetét(a szokásos phylaxiás dolog), hogy akkor most már profin menjen a dolog, mégpedig, ahogy odaát írtam az apportok miatt..szerintem itt arról lehet szó(legalább is remélem),h Pintér a 100as listán előrébb akar kerülni,kvázi pénzt akar... mert valljuk be, ha nem az történik, mint a régebbi apportoknál, akkor a bizalom, ha igen lassan is, de helyre tud állni....(....) itt egy kollektív tulajdonos váltást láthattunk. az, hogy fehérgallérosak meg hát nem újdonság, mert ki nem az? OTP, MOL...a játékszabály ugyanaz: kell politikai barátság is a vezetőségbe lásd anno Pintér "Belügymin." Sándor az OTP vezetésében és kell kőkemény érdekérvényesítés is... persze várjuk ki a végét, de én szerintem ezek pénzt akarnak. hozzáteszem, amit íírtam SZVSZ=SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT!!!!!!!!!!!!!!