Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #618300ezt úgy mondom,hogy nincs papirom.
viszont soha nem felejtem el a phyl 2007 es rally kezdetét.mikor ugye a nagy kamu 10 éven keresztül húzodó tárgyalás nem volt sikeres,és 20% os minusszal indult a kereskedés,és onnan a nagy apportos emelkedés.