Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #618300

ezt úgy mondom,hogy nincs papirom.

viszont soha nem felejtem el a phyl 2007 es rally kezdetét.mikor ugye a nagy kamu 10 éven keresztül húzodó tárgyalás nem volt sikeres,és 20% os minusszal indult a kereskedés,és onnan a nagy apportos emelkedés.