Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618298

ezt a "kirázás megy"-mentalitást el kéne felejteni szerintem

kit ráznának ki és minek, mikor annyit nyomtatnak, amennyit csak nem szégyellnek?