Re: nincs cím 2013. április 30. 11:18 Sly-- Előzmény: #618298 ezt a "kirázás megy"-mentalitást el kéne felejteni szerintem kit ráznának ki és minek, mikor annyit nyomtatnak, amennyit csak nem szégyellnek?