Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #618276

teljesen elkeseritö számomra ez az egész.

a kedvemet elveszi az egész tözsde világtól.

viszont,szerintem kirázás megy és emelkedés lesz ebböl...................

de ez csak az én megérzésem,de ez sem hozza meg a jó hangulatom,mert aki esetleg ezen most nyerni fog,mármint kicsi,az pár év múlva fog bukmi még többet.