Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #618276teljesen elkeseritö számomra ez az egész.
a kedvemet elveszi az egész tözsde világtól.
viszont,szerintem kirázás megy és emelkedés lesz ebböl...................
de ez csak az én megérzésem,de ez sem hozza meg a jó hangulatom,mert aki esetleg ezen most nyerni fog,mármint kicsi,az pár év múlva fog bukmi még többet.