Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618254

azt sem értem miért nem húzták feljebb?? 60-70 ft környékéig, ott is bedobhatták volna ezt a szuper hírt, hogy 30 ft-ért jegyezhet akinek van phylje. sokkal többet tudtak volna elsózni.