Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618247ma kicsik menekültek igen
mit nem értesz ezen? most nyitogatják hónapok óta, 30-38 között, majd zárják részvényösszevonás és tömés után ugyanúgy pl. 30 Ft-on, de a mostanihoz képest nyolcad-tized ennyi áron
Apportok ára is a zsebben és közben a shorton nyert haszon ugyanúgy.