Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618247

ma kicsik menekültek igen

mit nem értesz ezen? most nyitogatják hónapok óta, 30-38 között, majd zárják részvényösszevonás és tömés után ugyanúgy pl. 30 Ft-on, de a mostanihoz képest nyolcad-tized ennyi áron

Apportok ára is a zsebben és közben a shorton nyert haszon ugyanúgy.