Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #618245shortra?? 30-tól 38-ig?
de ha short, akkor nem eladni kellett volna a papírokat a tőzsdén?
itt meg mindig megvettek 1-1 szintet, majd megjelent a hatis listában...
vki megveszi shortra papírt 37-ért, majd most eladja? de ma főleg kicsik menekültek... nem értem én ezt az egészet.