Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618245

shortra?? 30-tól 38-ig?

de ha short, akkor nem eladni kellett volna a papírokat a tőzsdén?

itt meg mindig megvettek 1-1 szintet, majd megjelent a hatis listában...

vki megveszi shortra papírt 37-ért, majd most eladja? de ma főleg kicsik menekültek... nem értem én ezt az egészet.