Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618178

viszont most vételi ajánlatnak kell jönnie, mert CZ-fém 36%-os tulajdonos lesz... mivel 81%-ban haveri kutyáknál lesznek az ismert nagyobb pakkok erősen esélyes a maradék kivásárlása.