Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618174

Köszönjük az oknyomozást, látom, nem tudtál aludni.:-)

Változott itt valami TP óta?

Azt gondolom egyértelmű a válasz....