Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #618178tp egy ilyent képtelen lett volna végigvinni magától. vele próbáltatták ki a módszert, aztán eldobták, kap egy kis havi illetményt, és él nyugodtan.
ezek profik, vérbeli fehérgallérosok. (Nem véletlenül esett kútba mindenféle nyomozási próbálkozás zsada részéről). elég csak 1-2 évekkel korábbi írást elolvasni, mik történtek a kezdetekkor a B.-cash-nél.