Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618178

tp egy ilyent képtelen lett volna végigvinni magától. vele próbáltatták ki a módszert, aztán eldobták, kap egy kis havi illetményt, és él nyugodtan.

ezek profik, vérbeli fehérgallérosok. (Nem véletlenül esett kútba mindenféle nyomozási próbálkozás zsada részéről). elég csak 1-2 évekkel korábbi írást elolvasni, mik történtek a kezdetekkor a B.-cash-nél.