Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618173

ezt csak úgy a végéről, mert poénos :))

"Miközben tehát a cégért harcoló nagybefektetők közül Pintér Zoltán tisztes haszonnal távozott, az önkormányzat jó áron szállt ki, s Albrecht Ottó is megúszta a kalandot, az esést félinformációk, pletykák, vagy egyszerűen tudatlanság miatt végigvásárló kisbefektetők, valamint több intézményi befektető is számolgathatja a méretes buktát. Mindezt egy ismert hazai alapkezelő úgy fogalmazta meg, hogy „két nagy egó próbált minél jobban ki…ni egymással, ami olyan sikeres lett, hogy rajtuk kívül mindenki szétbukta magát”"