Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #617285jó lesz ez.. tegnap is 700k-s forgalom, ma 200k feletti, és összesen 2K hati nyílt (10k papír), és nem öntötték vissza, nem került be eladóira sem...jó ez így heti 1-2 ft fel, én ráérek, és a bombahírt ráérnek 150 felett közölni, hadd száguldjon limites napokkal 300 fölé :))