Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #617247

Szvsz az nagyon rossz forgatókönyv lenne. Inkább most a figyelem felhívása helyett, annak elkerülése lehet a cél. ???