Re: nincs cím 2013. április 24. 15:53 Trisz Előzmény: #617056 Én nem kicsit szkeptikus vagyok TA ügyben. A 36-ot múltkor már átvitte. Ma is. Én inkább ezt a csendes emelkedést tartom jó jelnek.