Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #617056

Én nem kicsit szkeptikus vagyok TA ügyben. A 36-ot múltkor már átvitte. Ma is. Én inkább ezt a csendes emelkedést tartom jó jelnek.