Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #617047

36-ot pucolják, sokak szerint ez a vízválasztó... elvileg akkor jöhet a fel, mégpedig brutálisan...

páran már elemezték, hogy 36 átvitele mit jelenthet TA szempontból...