Re: nincs cím 2013. április 24. 15:10 Zotya32 Előzmény: #617047 36-ot pucolják, sokak szerint ez a vízválasztó... elvileg akkor jöhet a fel, mégpedig brutálisan... páran már elemezték, hogy 36 átvitele mit jelenthet TA szempontból...