Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #611194Én nem veszek bele azért, hogy aztán üldögéljek benne.
Fogalmam sincs, mit kevernek ezekkel a hatikkal is, mire jó ez.
De jól mondtad :" Vagy hatalmas up lesz, vagy kivezetés 30-35 körül."
Az utóbbi is benne van, akkor meg minek vegyek.
Ha hatalmas up lesz, akkor pedig megéri venni akár limites napon is. Akár a sokadikon is. Sajna ennek látom a kisebb esélyét, másrészt nem lehet tudni, hogy ez mikor jön el (ha eljön). Lehet, hogy ugyanúgy évek múlva, mint ahogy eddig is évek teltek el nagy semmivel.