Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #611035Lehet akkor már késő lesz.
Nem gyanús neked az élénkülő forgalom, a sok vevő, a cégbejegyzési változások, keler tulajdonosi megfeleltetés, hatis pozik...?
Nem hiszem, hogy a 10ft a cél.
Vagy hatalmas up lesz, vagy kivezetés 30-35 körül.