Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #611035

Lehet akkor már késő lesz.

Nem gyanús neked az élénkülő forgalom, a sok vevő, a cégbejegyzési változások, keler tulajdonosi megfeleltetés, hatis pozik...?

Nem hiszem, hogy a 10ft a cél.

Vagy hatalmas up lesz, vagy kivezetés 30-35 körül.