Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #603629

kétségbeesett beírásokat????

szerinted boldogok hogy a pénzüket más célra leszedték róluk és azon trükközik, mutyizik a cég állandóan hogy minél kevesebbet kelljen adni nekik???

most is kihozták ezt a 0 fércművet egyezkedési javaslat címén

miből lett az a sok kapcsolt követelés???

hol az ÁFA halasztási engedély???? az elpocsékolt ÁFA, amin további hatalmat akartak maguknak vásárolni???

hol van a Flash Report???

fizetési moratórium, az pont jó a cégnek eme csődgondnok mellett

24 oldalas feljelentés ment az ügyészségre? azóta további mutyik történtek???