Re: nincs cím
exmnbs1 Előzmény: #603629kétségbeesett beírásokat????
szerinted boldogok hogy a pénzüket más célra leszedték róluk és azon trükközik, mutyizik a cég állandóan hogy minél kevesebbet kelljen adni nekik???
most is kihozták ezt a 0 fércművet egyezkedési javaslat címén
miből lett az a sok kapcsolt követelés???
hol az ÁFA halasztási engedély???? az elpocsékolt ÁFA, amin további hatalmat akartak maguknak vásárolni???
hol van a Flash Report???
fizetési moratórium, az pont jó a cégnek eme csődgondnok mellett
24 oldalas feljelentés ment az ügyészségre? azóta további mutyik történtek???