Re: nincs cím
Dicsák Előzmény: #603628Nem értem, hogy a kötvényesek még miért állnak szóba Veled, mikor veszik már észre, hogy a felszámolásért drukkolsz!
Azt várod, hogy olvashasd a fórumon a kétségbeesett beírásokat, hogy elbukta mindenki a pénzét, és tudj majd kéjelegni rajta, hogy Te megmondtad, hogy ATH-kon (muhaha) kell kiszállni.