Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #603628

Nem értem, hogy a kötvényesek még miért állnak szóba Veled, mikor veszik már észre, hogy a felszámolásért drukkolsz!

Azt várod, hogy olvashasd a fórumon a kétségbeesett beírásokat, hogy elbukta mindenki a pénzét, és tudj majd kéjelegni rajta, hogy Te megmondtad, hogy ATH-kon (muhaha) kell kiszállni.