Re: nincs cím
Dicsák Előzmény: #603593Ne terelj már kamumama, minden hozzászólásodból az jön le, hogy akár cégtulaj, akár részvényes, akár kötvényes, vagy akárki, akinek köze van a céghez, vesszen, bukjon, csődöljön be.
Azért mert a Te életed sikertelen lett másnak is ezt kívánod...
Aki kereskedni mer a részvénnyel és beírja valamelyik topikba azt egyből kikezded!
Nem tudom mit képzelsz Magadról, hogy mindenkit megosztasz, aki nem olyan beteg mint Te, és nem a totális buktát várja.
Kártékony egy fórumozó vagy Te!