Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #603593

Ne terelj már kamumama, minden hozzászólásodból az jön le, hogy akár cégtulaj, akár részvényes, akár kötvényes, vagy akárki, akinek köze van a céghez, vesszen, bukjon, csődöljön be.

Azért mert a Te életed sikertelen lett másnak is ezt kívánod...

Aki kereskedni mer a részvénnyel és beírja valamelyik topikba azt egyből kikezded!

Nem tudom mit képzelsz Magadról, hogy mindenkit megosztasz, aki nem olyan beteg mint Te, és nem a totális buktát várja.

Kártékony egy fórumozó vagy Te!