Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #589276

Kérdés, hogy a "várható eredmények" mennyi időn belül következnek be, megtérül-e időarányosan a részvényben való várakozás.

Szerintem pedig akkor is be lehet szállni, ha bármi látható pozitív történik, ha valóban nagy emelkedés lesz (mint amit Te is vársz), akkor magasabb árfolyamon is megéri ezt.

Jelenleg csak a mutyizás megy, részvények oda-vissza pakolgatása.