Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #589242Persze minden előfordulhat. Ha a 67%-os közkéz alatt kicsik meghatározó szerepére gondolsz, akkor jót nevetek. De most csak azért huncutkodni a részvénnyel, hogy aztán lehessen majd kompenzálni, az nem logikus. A példád is (gondolom az ilyesfajta általános tőzsdei "gyakorlat" is) magasabb árfolyamnál indokolják az efajta gazemberségeket. Gazemberséget láthattunk itt is bőven. Igen kreatív módon itt más "megoldást" húztak elő a kalapból. Hangsúlyozom, hogy itt már nincs komoly mértékben kisbüfi, ezért már nincs kinek a pénzét elvenni.
Már Ti sem nagyon bíztatjátok eladásra a megmaradtakat. :)
Túl sok a befektetett energia, a várható eredményekhez képest.