Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #589230Böjtének 7,32%-a van. Azért ez nem olyan vastag a 62%-os közkézhez képest, pláne ha azt is számításba vesszük, hogy más formában is lehet kompenzálni (lásd pl. tegnapi Móré példa) vagy olyan formában is kompenzálva lehet, hogy akár részesedhet a túlértékelt Wamsler-es apportos részvényekből is. (Mintha köze lenne a Himanduhoz vagy a Kilimához, de ebben most nem vagyok biztos, Zotya mintha írt volna erről.)