Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #589221Igen. Komolyan értetlenkedem. Ezt a példát értem. Viszont itt nem tartom sanszosnak.
Böjthe és társai a biztosítékok. Azért raktak mostanság bele vastagon lét, hogy tizedeljék? Amennyi pénzt beletettek, annyi értékben már nincs kicsiknél papír. Akkor kinek fájna ez jobban? Vagy ezek mazohisták szerinted?