Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #589221

Igen. Komolyan értetlenkedem. Ezt a példát értem. Viszont itt nem tartom sanszosnak.

Böjthe és társai a biztosítékok. Azért raktak mostanság bele vastagon lét, hogy tizedeljék? Amennyi pénzt beletettek, annyi értékben már nincs kicsiknél papír. Akkor kinek fájna ez jobban? Vagy ezek mazohisták szerinted?