Re: nincs cím 2013. január 16. 13:24 Keg Jenő Előzmény: #588749 Gyerek koromban a polariod volt a star részvény meg az ibm törzs... A polaroid 97% is tudott esni egy hírre kincsem. 20 dr Tóth volt ott... ♡