Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #588749

Gyerek koromban a polariod volt a star részvény meg az ibm törzs... A polaroid 97% is tudott esni egy hírre kincsem. 20 dr Tóth volt ott... ♡