Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #588737

Azért azt ne feledjük, hogy Móré 900 (!) Ft-on tett készpénzt (!) a KEG-be, ebből vettek anno gázt. Aztán bőven kompenzálták Bábolnával. Itt is lehet bármi hasonló Böjthe készpénzes tőkeemelésére.