Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #589099

trisz,ta szerint még jelen pillanatban sincs nagy baj,ugyanis simán bele lehet magyarázni,hogy visszatesztelte,a hosszú hónapok tötyörgését 30-31 ft on.jelenleg ismét 32 ft ha innen,esetleg elkezdenék venni,szép lenne.de,ahogy turelmesen csorgatva odaadták a papirokat a beállt szintekre,hááát ez semmiben nem különbözik,az elmúlt évekhez képest.