Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #589039Megértem a csalódottságodat. Én attól lettem volna csalódott, ha vonzóvá válik a papír.
Azt erősen vitatom, hogy ha akárhova is viszik a névértéket, valamint bármekkora terük lesz is, tudnák szórni a kicsikre a papírokat. Ahhoz, hogy ilyen elképzelésnek alapja legyen, ahhoz pont azt a vételhez alkalmas TA hátteret, valamint javuló hangulatot kellene varázsolniuk. Szerencsére erről szó sincs.
Mielőtt elbizakodottnak tűnnék:
Ez csak az alapfeltétel volt ahhoz, hogy normális emelkedés következhessen. Az emelkedést sehol nem érzékeljük. Az indulás is csak akkor számítható onnan, ahol ezzel előálltam, ha a közeli jövőben elkezdenék felfelé lopni az árfolyamot.