Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #589008

szép lassan mewgkapta mindenki a kis papirját.:)))

semmi nem változott a cégnél nagyon úgy néz ki.

még bele lehet magyarázni a chart ba egy kitörés visszatesztet,de szerintem teljesen felesleges.

egy névérték 10 nél,sokkal nagyobb teruk lesz lefelé elszórni,az új nyomtatott papirokat.

a viszlát. :)