Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #589008szép lassan mewgkapta mindenki a kis papirját.:)))
semmi nem változott a cégnél nagyon úgy néz ki.
még bele lehet magyarázni a chart ba egy kitörés visszatesztet,de szerintem teljesen felesleges.
egy névérték 10 nél,sokkal nagyobb teruk lesz lefelé elszórni,az új nyomtatott papirokat.
a viszlát. :)