Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #589039

ezt írtam pár napja, hogy hiába várjátok a megerősítést, direkt nem fog bekövetkezni. Tris is írta, az a jó, ha nem egyből jön a jel a fordulásra, hanem majd szép lassan.... pár hónap múlva 40 ft felett újra rajzolhatjátok a vonalakat, hátha akkor jön majd megerősítés, de gyanítom akkor sem lesz... :))