Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #589039ezt írtam pár napja, hogy hiába várjátok a megerősítést, direkt nem fog bekövetkezni. Tris is írta, az a jó, ha nem egyből jön a jel a fordulásra, hanem majd szép lassan.... pár hónap múlva 40 ft felett újra rajzolhatjátok a vonalakat, hátha akkor jön majd megerősítés, de gyanítom akkor sem lesz... :))