Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #588636ennek a verziónak én akkor látom esélyét,ha ez az emelkedés kamu vagyis fals lesz.
sajnos fogalmunk sincs az apport tényleges értékéről,és ezt soha nem is fogjuk megtudni.
én úgy gondolom,hogy ez a jelenlegi chart,ami kialakult az utóbbi években ez nem sima egyszerű rajzolás,hanem a kifárasztás és a kicsik teljes kiszorítása.
véleményem szerint az elkövetkezendő napokban el fog dölni,hogy mi is lesz a papir sorsa.
szeretném ha elindulni fel és nem pedig csak a szokásos mutyit folytatná,de hát az,hogy én mit szeretnék,ki a ****t érdekel....................................