Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #588636

ennek a verziónak én akkor látom esélyét,ha ez az emelkedés kamu vagyis fals lesz.

sajnos fogalmunk sincs az apport tényleges értékéről,és ezt soha nem is fogjuk megtudni.

én úgy gondolom,hogy ez a jelenlegi chart,ami kialakult az utóbbi években ez nem sima egyszerű rajzolás,hanem a kifárasztás és a kicsik teljes kiszorítása.

véleményem szerint az elkövetkezendő napokban el fog dölni,hogy mi is lesz a papir sorsa.

szeretném ha elindulni fel és nem pedig csak a szokásos mutyit folytatná,de hát az,hogy én mit szeretnék,ki a ****t érdekel....................................