Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #588559

remélem nem kell a szemedet nagyon becsukni és nem nézni a monitort,mert ha ez 30 ft alá megy,amit nem lehet nem elhinni akkor abból nagy bajok is lehetnek.gondolok itt a régről beragadtakra,vagy azokra,akik most vásároltak,30 körül vagy felette.

azért azt a verziót sem szabad szem elöl veszíteni,hogy módosítanak a névértéken,ugyanis ez a cég,nem egyszer élt ezzel a lehetöségével.a legutóbbi 200 ft ról 25 részvény darab szám sokszorozás nélkül,egy gusztustalan kizsákmányolás,persze,mert a törvény engedi.

sajnos én nem tartom elképzelhetetlennek,hogy tízszerezik a névértéket,25,ft ról 250 ft ra.

és egy csapásra a 90 akárhány millió db rv ből,lesz 9millió párszáz db.és a régieket és a mostani beszállókat teljesen tönkrevágják vele.