Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #588548:) Köszönöm. Tényleg, nagyon jó fej vagy.
Én szeretem azt, ha valaki élvezi a tőzsdézést. Te most élvezed és kívánom, hogy sok örömöd legyen benne.
Én más szempontok szerint "élvezkedem". Ha itt a kicsik ki lettek szorítva a papírból, akkor én legfeljebb becsukom a szemem, ha valami csúnyát mutat az árfolyam. Ebből én arra következtetek, hogy be kell vinniük 32 alá. Szvsz fillérjükbe nem kerül, mert ők állnak csak a könyvben vételi oldalon. Utána akkor mindenki elfut a környékről még TA alapon is.