Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #588377

tris,32 alatt nagyon csúnya lenne,mondhatni fals kitörési kísérlet................

ez a lehetö legrosszabb,amit tudok írni.jelen pillanatban.