Re: nincs cím 2013. január 14. 15:48 Dmode Előzmény: #588377 tris,32 alatt nagyon csúnya lenne,mondhatni fals kitörési kísérlet................ ez a lehetö legrosszabb,amit tudok írni.jelen pillanatban.