Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #588472

Ezt írtam D-mode-nak a múlt héten a TA-jára, ma is él, elég nagy valószínűséggel ez lesz, nem lesz itt semmilyen kitörés.:

"Nincs még törve az 5 éves eső trend. Látom, mire gondolsz, ahhoz kellene egy megerősítés is a jövő héten minimum.

Nagyon képlékeny ez még. Határidőket kötögetnek csak. Ha abbahagyják, megint csak kivárás lesz mozgás nélkül---csorgás."

Hova mész síelni? A Fradi offok :-) mellé talán ez is elfér, úgysem történik itt semmi sem.