Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #588462lefelé vesszük az irányt, a pozitív fordulót váró TA-sok legnagyobb örömére... csak azért, hogy véletlenül se vegyenek bele... ezek szerint újabb pár hét pihenő következik...
legalább nyugiban tudok majd síelni egy hétig :))