Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #588462

lefelé vesszük az irányt, a pozitív fordulót váró TA-sok legnagyobb örömére... csak azért, hogy véletlenül se vegyenek bele... ezek szerint újabb pár hét pihenő következik...

legalább nyugiban tudok majd síelni egy hétig :))