Re: nincs cím
Inflexio Előzmény: #588377Ha ezen a fórumon elfogadottá vált mára, hogy bennfentesek birtokolják a cég döntő hányadát, akkor máris nem hiába telt el ez a néhány év. :-)
Ami a technikusokat illeti, tapasztalatom szerint akkor szoktak utálni egy emelkedést, ha lassan, folyamatosan, nagyobb korrekciók nélkül (ahol beszállhatnának), alacsony forgalom mellett történik. Ilyenkor szokás azt mondani, hogy hiába az emelkedés, nincs hozzá forgalom. Erre van a vicc, hogy a bróker felhívja a shortoló ügyfelét, hogy van egy jó híre, megy egy rossz, melyikkel kezdje? Essünk túl a rossz híren! Nagyot emelkedett az árfolyam, lenullázódott a számlád, minden pénz elveszett. És mi a jó hír? Hogy az emelkedés alacsony forgalom mellett történt.... :-)