Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #588462

:)

viszont a hétre várnak megerősítést a vonalasok, szóval könnyen lehet, hogy semmi nem lesz, max 1-2 ft lecsorgás.