Re: nincs cím 2013. január 14. 12:47 Zotya32 Előzmény: #588462 :) viszont a hétre várnak megerősítést a vonalasok, szóval könnyen lehet, hogy semmi nem lesz, max 1-2 ft lecsorgás.