Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #5881502005.04.20- tól 2007 04.01 ig kialakult egy hatalmas nagy fülescsésze,ebböl jött a nagy rally.amiben pedig,kialakult egy hatalmas nagy fej -váll 2007.04 től,2008,április.fej váll nem kicsi,tudjuk,hogy ez brutális negatív képet vetít elöre.és ebböl kialakult ,szépen lassan a csökkenö trend,amiben volt egy K.G. féle felszúrás"biznisz"ami arra volt jó,hogy zászló alakuljon ki a csökkenö trendben,és tudjon mégegyszer akkorát esni.azaz 20 fgt ig.tehát mionden jel ott van,csak nem akarta észre venni senki,mondjuk a fej-váll alakzatot.és szerintem a jel most is ott van.átkötöttek minden papirt,ahova való.valami készül.nagyon figyelem hétfön,mert ha úgy alakul a dolog beleveszek.amúgy a stooq nézd meg hetes felbontásban a chart ot,max vagy 10 l-ben.és te is észre fogod venni,hogy amit kirajzolt a chart arra ment a papir,ezt csak azért mondtam,mert mindenki azt mondja,hogy egy ilyen kis papir esetében nem érvényesek az alakzatok,pedig a chart tényként közli,hogy ott van.