Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #588137

2006-ban a vonalak mutatták, hogy 5 évig esni fog??? utólag mindent látni, előre meg csak a szerencsén múlik...