Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #588075

jövö hét nagyon fontos lesz.jelen pillanatban csak a technikára lehet alapozni,mert funda nincs,hírek nincsenek,viszont kilépett az 5 éves esö trendből,amit egy hetes gyertyával csinált meg.ha erre jönne egy megerősítés akkor az igazolna valamit a jövö esetleges fordulatáról.

persze,megint jöhetnek azzal,mert egy ilyen papirnál nem számit a technika,hát akkor nézze csak 2006 tól a chartot.

rengeteg technika elem van benne amiket ki is rajzolt a chart.és most van elöször az a pont,mikor igazán fordulhat.az,hogy mi az öt éves esö trendet nem voltunk hajlandóak észrevenni,hát ,hogy is mondjam,meg is fizettunk érte.