Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #587969

Szia !

33ft-34ft-on jóval kevesebb forgott mint amennyi volt 31ft-32ft-on. Az elindulás természetesen nehéz.Tetszik,hogy hétvégére nem mentünk vissza a kiindulásra. 30ft.

A fórumon is igazából csak azok jelentek meg akik már idáig is tulajok voltak.Hogy,hogy a most vásárlók nem jelentkeznek. :-) :-) :-)

Természetesen benne van,hogy nem megyünk tovább,de engem már nem tudnak feldühíteni.

Ez van.

Amilyen csókák voltak,vannak, a phyllel kapcsolatban azokból nem csak a negatívumot nézm ki hanem a másik oldalt is. :-)