Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #587969Szia !
33ft-34ft-on jóval kevesebb forgott mint amennyi volt 31ft-32ft-on. Az elindulás természetesen nehéz.Tetszik,hogy hétvégére nem mentünk vissza a kiindulásra. 30ft.
A fórumon is igazából csak azok jelentek meg akik már idáig is tulajok voltak.Hogy,hogy a most vásárlók nem jelentkeznek. :-) :-) :-)
Természetesen benne van,hogy nem megyünk tovább,de engem már nem tudnak feldühíteni.
Ez van.
Amilyen csókák voltak,vannak, a phyllel kapcsolatban azokból nem csak a negatívumot nézm ki hanem a másik oldalt is. :-)