Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #588082jó látni, hogy kimozdult a 30 ft-ról, de olyan messze még az az árfolyam, ahol örülni is tudnék... 100-ig felejtős... kiszámoltam pár napja, minden kiadást veszteséget stb beszámolva 180 ft körül lennék 0-ban.... elég reménytelen... de hamarosan érkezik a gyorssegély, amit már okosan kezelve pár év alatt ledolgozható lesz a phyl bukó... amim van azt 180 alatt nem fogom eladni, max akkor, ha csak 1-2 millió lesz a veszteség.