Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Elcamino65 Előzmény: #588078

Szia Zotya !

MI megadtuk az engedélyt ,IGAZ ??? :-) :-) :-)

Amit már észrevettünk, valamiért a forintozókra nincs szükségük. :-)