Re: nincs cím
Elcamino65 Előzmény: #588078Szia Zotya !
MI megadtuk az engedélyt ,IGAZ ??? :-) :-) :-)
Amit már észrevettünk, valamiért a forintozókra nincs szükségük. :-)
Szia Zotya !
MI megadtuk az engedélyt ,IGAZ ??? :-) :-) :-)
Amit már észrevettünk, valamiért a forintozókra nincs szükségük. :-)